Bizi tercih edenler

Özgür ÇELİK

Merhaba Ben Özgür ÇELİK. Dresden Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği yüksek lisans eğitimime başladım.  Yüksek lisans yapmaya karar verdiğimde yüz yüze ve telefon ile çok fazla danışma firma ile görüştüm, fuarlarda firmalarla tanışıp fikir alışverişinde bulundum. Almanya’da üniversite okumak istediğimi belirtmeme rağmen beni ABD, İngiltere veya Almanya’daki özel okullara yönlendiriyorlardı.

UNİEDU Yurtdışı Eğitim ile görüştüğümde ben söylemeden bana devlet okullarını önerdiler, istediğimden çok daha iyi bir okuldan kabul almamı sağladılar. Daha evvel kabul aldıkları öğrencilerle görüştüm ve onların da destekleriyle Almanya’ya daha kabuk adapte oldum. Eğitim danışmanlarının beni kendi kardeşleri gibi görüp ilgi alakadar olması, tüm aramalarıma ve sorularıma hızlı dönüş yapmalarında dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Atakan

Merhaba Ben Atakan. Münih Teknik Üniversitesinden yüksek lisans eğitimime başladım.  Yüksek lisans yapmaya karar verdiğimde bir çok danışma firma ile görüştüm herkes ucu açık cevaplarla kendilerinin uzman olduğunu söylüyorlardı ancak kimse kabul belgesi gösteremiyordu. UNİEDU’nun cadde üzerindeki konumu dikkati çekti ve randevu alıp ofislerine gittim.  Kabul belgelerini ister istemez önüme 10 larca öğrencinin kabul belgelerini çıkardılar. Eğitim  danışmalarının profesyonel tavırları, özverili ve samimi çalışmaları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Furkan Aksoy Ç.

UNİEDU ile Almanya'da Üniversite Eğitimi: Memnuniyetimi Paylaşmak İstiyorum

Merhaba ben Furkan,  Size UNİEDU Yurtdışı Eğitim Firması ile yaşadığım harika deneyimi paylaşmak istiyorum. Ben, Muharrem Bey’in sağladığı danışmanlık hizmetleri sayesinde Berlin teknik Üniversitesinde üniversite eğitimi almaya karar veren bir öğrenciyim ve bu kararımdan son derece memnunum. Muharrem Bey, baştan sona kadar bana yardımcı oldu ve Almanya'da eğitim almak için gerekli adımları atmamda büyük destek sağladı. Başvuru sürecinden vize işlemlerine, konaklama ayarından ders seçimine kadar her aşamada benimle ilgilendi ve her sorum ve endişemle ilgilendiler. Diğer hiçbir firmanın gösteremediği, okul kabul mektuplarını gösterdiler, daha evvel giden öğrencilerle iletişim kuramı sağladılar, hatta daha önce göndermiş olukları Okan A. beni havalimanından karşıladı ve şu an ev arkadaşı olduk.

Firmanın diğer uzman danışmanları, Almanya'daki üniversiteler hakkında detaylı bilgi vererek beni en uygun programı seçmem konusunda yönlendirdiler. Ayrıca, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için Almanca kursu seçenekleri konusunda da beni bilgilendirdiler ve kayıt sürecimde yardımcı oldular.

UNİEDU Yurtdışı Eğitim’in profesyonel ve samimi yaklaşımı, Almanya'da üniversite eğitimi almak için gerekli olan karmaşık süreci oldukça kolaylaştırdı. Hem eğitim hayatımda yeni bir sayfa açmamı sağladılar hem de bu sürecin stresini en aza indirdiler.

Sonuç olarak,UNİEDU’ya olan minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Almanya'da eğitim almamı sağladıkları için onlara teşekkür ediyorum. İlk görüşmeden itibaren abi kardeş samimiyetini ve sıcaklığını hissediyorsunuz. Eğer siz de yurtdışında eğitim almayı düşünüyorsanız, kesinlikle UNİEDU ile bu işe başvurmanızı tavsiye ederim.

Arda Tan ERTÜRKÖğrenci

Merhaba Ben ARDA

Kanada Toronto’da Stafford House dil okulumda 12 haftalık eğitimimin ilk 2 haftasını geride bıraktım. Sizlerle gözlemlerimi ve hedeflerimi paylaşmak istedim.

Liseyi Azerbaycan’da okudum ve lisans eğitimime Türkiye’de devam etmeye karar verdim. İngilizce Siyaset Bilimi okumak istiyorum. Bu nedenle kısa sürede İngilizcemin gelişmesi için yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdim.

Bu eğitim programı için pek çok yer ile görüştüm ancak en sağlıklı bilgi ve yönlendirmeyi UNIEDU Yurtdışı Eğitimden aldım. Kanada hep görmek istediğim bir ülkeydi. Ailem ve UNIEDU eğitim danışmanlarından Dilek Hanım’la benim için en uygun okulun Stafford House olduğuna karar verdik.

Beyza ÖNCELÖğrenci

Selam Ben BEYZA

İngiltere Brighton’da Interactive English’te 4 hafta eğitimimi tamamladım. Eğitim aldığım süre boyunca çok güzel anılar biriktirdim. Kaldığım aile çok sıcakkanlıydı, akşamları sürekli konuşarak hem pratik yaptım hem de İngiliz kültürünü ve yaşayış tarzını öğrenmiş oldum. Son günlerimde geri dönmek istemedim. Bu deneyimi yaşamama yardımcı olan UNIEDU ailesi ve Dilek Hanım’a çok teşekkür ederim.

Beyza ÖNCELÖğrenci- 2. yorum

İngiltere’de iki haftamı geçirdim. Önce Londra’ya gidip birkaç gün gezdikten sonra eğitim alacağım şehir Brighton’a geldim. Burası yazın eğitim almak için harika bir şehir. Günün her saati coşkulu ve eğlenceli geçiyor. İnsanlar oldukça sıcakkanlılar. Eğitim aldığım okuldaki öğretmenler oldukça yapıcı ve eğitimliler. Okuldan sonra arkadaşlarla plaja iniyor denize giriyoruz. Yanında kaldığım ailenin pek çok evcil hayvanı var. İl başlarda alışamam diye korksam da şimdi hepsi beni seviyor bende onları. Geriye iki haftam kaldı ama hiç geri dönmek istemiyorum. Brighton kesinlikle yeniden gelmek isteyeceğim şehirlerden birisi olacak. Dil eğitimim konusunda benim için doğru şehrin burası olduğunu söyleyen UNIEDU eğitim danışmanlarına çok teşekkür ederim. Ayrıca tüm problemlerimde yanımda oldular ve anında çözüm ürettiler.

Derya AKGÜNÖğrenci

Merhaba Ben DERYA

Frankfurt’a geleli henüz iki hafta oldu. Ancak okuluma çok hızlı alıştım. Sprachcaffe’de oldukça kaliteli bir eğitim verildiğini gördüm. Öğretmenlerimiz oldukça tecrübeli ve çok aktifler. Başlangıç sınıfında olduğumuz halde anlamakta güçlük çekmediğim metodlarla öğretiyorlar. Ayrıca sekretarya arkadaş canlısı ve yardımsever. Bu şehirde her milletten insan görmek mümkün.  Sürekli aktivite ve sokak eğlenceleri var. Almanca eğitimimde Frankfurt’un benim için ideal şehir olduğunu gördüm. Bu süreçte bana her daim destek olan ve sürecin başından sonuna kadar her saat telefonlarımı yanıtlayan UNIEDU Yurtdışı Eğitim danışmanlarından Dilek Hanım’a ve beni doğru yönlendiren ve her aklıma takılanı detaylı açıklayan Gülşah Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Mahsun IPEKÖğrenci

UNIEDU Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ile gittiğim Çin’de Ekonomi Bölümünü bitirdim. Çin’de Çince aldığım eğitim birçok kapının açılmasını sağladı. Bu noktada yapmış oldukları doğru yönlendirmeler sayesinde UNIEDU Yurtdışı Eğitim danışmalarına çok teşekkür ediyorum.

 

Mahsun İPEK
Öğrenci

Egemen YURTSEVEN

📍 Toronto, Kanada 🇨🇦

"Merhaba arkadaşlar ben Egemen! Toronto'da 9 aylık dil eğitimi maceram harika başladı. Şehir ve okuldan çok memnunum. 🌆📚

Bu harika deneyimi yaşamamı sağlayan UNİEDU Yurtdışı Eğitim ve eğitim danışmanım Muharrem Beyin yardımları sayesinde buradayım. Eğitim danışmanımın her adımda sağladığı destek olmasaydı, bu kadar rahat ve keyifli bir başlangıç yapamazdım. 🙏✨

Toronto'da olmak ve bu kaliteli eğitimden faydalanmak gerçekten muazzam. Uniedu ve danışmanımı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim! 🌟✈️

INSTAGRAM #unieducomtr